Депозитарна установа

Як Депозитарна установа — компанія «Сігніфер» налічує близько 1 тисячі активних клієнтів і є одним з найбільш активних учасників національної депозитарної системи.

Компанія «Сігніфер» входить до Професійної Асоціації Реєстраторів і Депозитаріїв (ПАРД). Компанія «Сігніфер» працює в якості депозитарної установи на підставі ліцензії на здійснення професійної депозитарної діяльності на ринку цінних паперів серії АД 075879, виданої Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) 12 жовтня 2013 року.

Основний нормативний документ, на підставі якого здійснює свою діяльність Депозитарна установа ТОВ «Сігніфер» — це Положення про депозитарну діяльність № 735, зареєстроване Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) 23.04.2013 року.

Шановний Клієнте, зверніть увагу!

  • Зарахування цінних паперів з Вашого рахунку в іншій депозитарній установі на рахунок, відкритий в депозитарній установі « Сігніфер » – безкоштовно.
  • Депозитарний облік цінних паперів, заблокованих на організаторі торгівлі – не тарифікується.
  • Фіксована абонплата за обслуговування рахунку в цінних паперах за тарифами депозитарної установи «Сократ» —  відсутня. Вартість обслуговування Вашого рахунку в цінних паперах залежить від загальної номінальної вартості цінних паперів, які обліковуються на рахунку.

Депозитарна установа працює зі своїми Депонентами на принципах взаємоповаги і довіри, тому з надійними клієнтами допускається обмін інформацією та отримання розпоряджень на здійснення депозитарних операцій за допомогою електронного, факсимільного, телефонного зв’язку.

Працюючи зі Депозитарною установою — компанією «Сігніфер», клієнт одержує кваліфіковану підтримку спеціалістів, а також комплекс послуг, що дозволяють заощаджувати не тільки гроші, але і час.

Звертаючись до Депозитарної установи – компанії «Сігніфер», клієнт може розраховувати на повну конфіденційність.

Детальніше з особливостями роботи депозитарної установи можна ознайомитись у внутрішньому Положенні про депозитарну діяльність депозитарної установи