Про компанію

«Сігніфер» — універсальна інвестиційна група з повним комплексом послуг і готових стратегій для широкого спектрy інвесторів.

Інвестиційна група «Сігніфер» була заснована у 1994 році і сьогодні є одним із провідних та найбільших операторів ринку капіталу України.

Основними напрямками діяльності групи « Сігніфер» є інвестиційний банкінг, торгівля і управління цінними паперами, зберігання цінних паперів.

Сігніфер» є партнером Віденської Фондової Біржі, IPO партнером Варшавської Фондової Біржі та має статус ексклюзивного партнера Global M&A в Україні.

У рамках партнерства з Варшавською Фондовою Біржею, компанія «Сігніфер» виступає в якості інвестиційного радника українських компаній, націлених на залучення фінансування за рахунок розміщення акцій. Метою партнерства з Global M&A є співробітництво в рамках залучення фінансування на міжнародних ринках капіталу та здійснення угод зі злиттів і поглинань.

«Сігніфер» входить до трійки лідерів торговців акціями за підсумками 2007 та 2008 років, відповідно до рейтингів ПФТС. В 2008 році обсяг торгів компанії на ПФТС досяг 1,96 млрд грн, що складає 7,57% ринку.

Основний підхід групи до інвестування — ефективний підбір інструментів, об’єктів і готових стратегій інвестицій для забезпечення максимального доходу клієнтів при оптимальному рівні ризику.

«Сігніфер» — одна з декількох інвестиційних компаній України із чітко проробленою стратегією мінімізації ринкових ризиків для клієнтів. Один зі стратегічних пріоритетів групи — постійний розвиток і вдосконалення спектра послуг, за допомогою пропозиції нових інвестиційних можливостей для всіх категорій інвесторів.