Торгівля цінними паперами

Група «Сігніфер» здійснює комплексне брокерське обслуговування на фондовому ринку України, Узбекистану і Молдови. Головна конкурентна перевага Компанії — це команда трейдерів на чолі з керівником, досвід роботи якого на фондовому ринку України перевищує 11 років.

У рамках укладеного договору клієнту надається можливість здійснювати повний набір операцій з купівлі-продажу українських, узбецьких і молдавських цінних паперів. Після надходження заявки, у більшості випадків, достатньо декількох годин, щоб брокер зміг відкрити позицію за цінним папером за ціною, встановленою клієнтом.

Клієнт, що звернувся до Компанії, може бути впевнений, що буде зроблено все можливе для досягнення ним максимального доходу при найменших витратах і у найкоротший строк.

Позитивні відгуки наших клієнтів служать головним підтвердженням того, що «Сігніфер» по праву займає одне з лідируючих місць з надання послуг з торгівлі цінними паперами.

  • «Сігніфер» — один з найбільш досвідчених гравців українського фондового ринку — входить до трійки лідерів за обсягом торгів акціями, відповідно до рейтингів ПФТС.
  • «Сігніфер» пропонує як технологічні, так і адаптовані під потреби клієнтів продукти.
  • Група працює із провідними закордонними фондами, українськими фінансовими та страховими компаніями.
  • «Сігніфер» акредитованa на всіх основних біржах України.
  • Аналітики «Сігніфер» відслідковують динаміку ключових секторів економіки України і мають доступ до високоякісної інформації щодо перспективних емітентів та ринків.
  • Власна система оцінки ризиків емітентів дозволяє аналітикам «Сігніфер» пропонувати інвесторам та емітентам обґрунтовані рекомендації та стратегії поводження на фондовому ринку.